Site-ul înmatriculare.ro caută dezvoltator

"Înmatriculare" este deocamdată un proiect care caută dezvoltator web ASP.NET
Puteți să dezvoltați propria idee în cadrul acestui proiect având suportul nostru pentru implementare, găzduire, punere în valoare.
Detalii la (este un part time job, faceți portofoliu, se acceptă și începători)

Conținutul va fi legat de cuvântul înmatriculare și de forme derivate ale acestuia:

verb (VT201)
Surse flexiune: DOR
infinitiv infinitiv lung participiu gerunziu imperativ pers. a II-a
(a)
  • înmatricula
  • ‑nmatricula
  • înmatriculare
  • ‑nmatriculare
  • înmatriculat
  • ‑nmatriculat
  • înmatriculând
  • ‑nmatriculând
singular plural
  • înmatriculează
  • ‑nmatriculează
  • înmatriculați
  • ‑nmatriculați
numărul persoana prezent conjunctiv prezent imperfect perfect simplu mai mult ca perfect
singular I (eu)
  • înmatriculez
  • ‑nmatriculez
(să)
  • înmatriculez
  • ‑nmatriculez
  • înmatriculam
  • ‑nmatriculam
  • înmatriculai
  • ‑nmatriculai
  • înmatriculasem
  • ‑nmatriculasem
a II-a (tu)
  • înmatriculezi
  • ‑nmatriculezi
(să)
  • înmatriculezi
  • ‑nmatriculezi
  • înmatriculai
  • ‑nmatriculai
  • înmatriculași
  • ‑nmatriculași
  • înmatriculaseși
  • ‑nmatriculaseși
a III-a (el, ea)
  • înmatriculează
  • ‑nmatriculează
(să)
  • înmatriculeze
  • ‑nmatriculeze
  • înmatricula
  • ‑nmatricula
  • înmatriculă
  • ‑nmatriculă
  • înmatriculase
  • ‑nmatriculase
plural I (noi)
  • înmatriculăm
  • ‑nmatriculăm
(să)
  • înmatriculăm
  • ‑nmatriculăm
  • înmatriculam
  • ‑nmatriculam
  • înmatricularăm
  • ‑nmatricularăm
  • înmatriculaserăm
  • ‑nmatriculaserăm
  • înmatriculasem
  • ‑nmatriculasem
a II-a (voi)
  • înmatriculați
  • ‑nmatriculați
(să)
  • înmatriculați
  • ‑nmatriculați
  • înmatriculați
  • ‑nmatriculați
  • înmatricularăți
  • ‑nmatricularăți
  • înmatriculaserăți
  • ‑nmatriculaserăți
  • înmatriculaseți
  • ‑nmatriculaseți
a III-a (ei, ele)
  • înmatriculează
  • ‑nmatriculează
(să)
  • înmatriculeze
  • ‑nmatriculeze
  • înmatriculau
  • ‑nmatriculau
  • înmatriculară
  • ‑nmatriculară
  • înmatriculaseră
  • ‑nmatriculaseră